Panel klienta
LOGO

KOMFORT I PRZYJEMNOŚĆ PODRÓŻOWANIA

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa – Lotnisko

(Okęcie, Modlin)

Dlaczego wypożyczalnia samochodów staje się tak popularnym biznesem? Ludzie coraz bardziej cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i luksus. Nic więc dziwnego, że wynajem samochodów to prężnie rozwijająca się branża. Jak tanio wynająć pojazd w Warszawie?

Wynajem aut - jak skorzystać z naszych usług?

Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć jest sprawdzenie czy dany pojazd będzie możliwy do eksploatacji podczas naszego pobytu w Warszawie. Aby dokonać rezerwacji, należy sprawdzić jego dostępność w określonym terminie (mailowo lub telefonicznie). Następnie możemy wskazać interesujący nas model auta. Pracownik wypożyczalni poinformuje nas o jego dostępności i zaprezentuje cennik firmy.

Gdy już wybraliśmy konkretny samochód i sprecyzowaliśmy termin jego użytkowania, pracownik firmy podjedzie wybranym przez nas pojazdem na umówione wcześniej miejsce. Zanim wypożyczony samochód trafi „w nasze ręce” musi zostać podpisana umowa, omawiająca ogólne warunki użytkowania, a także protokół, który opisuje stan pojazdu przed eksploatacją (np. ilość paliwa), aby móc porównać go ze stanem po użytkowaniu przez klienta. Aby podpisać umowę wynajmu samochodu, potrzebne są następujące dokumenty: dowód osobisty klienta, prawo jazdy, a także karta kredytowa lub debetowa (pracownik musi sporządzić ich kopie). Dopełnienie formalności nie zajmie więcej niż kwadrans.

Wypożyczalnia samochodów Carent Warszawa   Wynajem samochodów Warszawa lotnisko

W przypadku ewentualnych problemów i usterek, jakie wynikły podczas użytkowania samochodu, klient może liczyć na pomoc naszych pracowników. Wypożyczalnia samochodów Carent Warszawa-Modlin zapewnia wszystkim użytkownikom swoich samochodów całodobową pomoc przez cały tydzień. W czasie trwania usługi klient jest wspierany przez pracowników naszej wypożyczalni zarówno w kwestiach technicznych, jak i prawnych.

Oferujemy wynajem w konkurencyjnych cenach. Nasza flota posiada wiele pojazdów, dlatego klienci mogą wybierać pośród licznych modeli – począwszy od klasycznych aut do bardziej ekskluzywnych modeli. Nie posiadamy pojazdów niesprawnych, uszkodzonych czy z ukrytymi usterkami. Nasza oferta zawiera auta kompaktowe z klasy średniej i wyższej, które są wyposażone w pełną automatykę, klimatyzację, posiadają radio oraz ubezpieczenia: OC, AC, NNW.

Sprawdzenie dostępności i rezerwacja

Aby skorzystać z wybranego samochodu, musicie Państwo go wcześniej zarezerwować telefonicznie lub mailowo: tel: 500 600 702; mail: rezerwacje@carent-24.pl

Po wybraniu danego samochodu i terminu wypożyczenia, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem, aby mógł on potwierdzić rezerwację i przedstawić ofertę. Podczas rezerwacji nie obowiązuje zaliczka.

Zapewniamy pomoc techniczną i opiekę w czasie użytkowania samochodów z wypożyczalni CaRent24. Mogą się Państwo kontaktować z naszym biurem przez całą dobę.

Jak zwrócić pojazd?

Zwrot odbywa się w konkretnym dniu i miejscu, wskazanym przez klienta. Pracownik przyjeżdża na umówione miejsce, aby odebrać samochód, sprawdzić stan pojazdu, paliwa i dokończyć wszelkich formalności, tj. podpisać protokół zdawczo-odbiorczy.

Budowanie profesjonalnej floty samochodów to specjalność naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie - najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo klientów!

Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!