Samochody oferowane przez wypożyczalnie czy komisy a także salony samochodowe zwykle cechują się ogromną różnorodnością. Nie da się bowiem ukryć, że oferta musi być idealnie dopasowana do potrzeb oraz wymagań klienta. Wobec tego mogą oni wybierać spośród pokaźnych SUV-ów, a także małych, miejskich autek. Największą popularność w ostatnim czasie zyskała sobie Toyota Yaris. Często jest ona uważana za najmniejsze auto w ofercie. Jednocześnie czy warto zwrócić na nie większą uwagę?

Toyota Yaris - opinie użytkowników

Toyota Yaris to auto wręcz stworzone do jazdy w ruchu miejskim. Ten kompaktowy samochód cechuje się filigranowymi wymiarami, a także jest wstanie pozwolić nam dużo zaoszczędzić. Osoby, które już zdecydowały się na to małe, miejskie auto, zwykle wyrażały się o nim w samych superlatywach. Doceniano przede wszystkim fakt, że mały silnik jest niezwykle zwrotny, a jednocześnie jazda autem jest ponadprzeciętnie ekonomiczna. Wszystko to sprawia, że Toyota Yaris stale zyskuje sobie nowych zwolenników i jest jednym z najchętniej wybieranych aut miejskich.

Toyota Yaris - ceny i wyposażenie

Ceny Toyoty Yaris są mocno zróżnicowane. Zależą one przede wszystkim od standardu wyposażenia. Te niewielkie autka mogą posiadać dotykowy panel, a także szereg innych udogodnień jak np. kamery cofania czy czujniki parkowania. Podstawowa wersja to oczywiście klimatyzacja, poduszki powietrzne, tempomat i kontrolery jazdy wraz z kamerami. Ceny Toyoty Yaris to od 69 do nawet 139 tysięcy złotych, w zależności od wyposażenia.