Kia Ceed to bez wątpienia jeden z kultowych modeli samochodów, który zyskał sobie uznanie kierowców na całym świecie. Marka samochodów zyskała sobie ponadprzeciętne uznanie przede wszystkim ze względu na wysoką bezawaryjność pojazdów. Jednocześnie Kia stale zaskakuje kierowców wypuszczając coraz to nowsze i bardziej doskonalsze modele. Wobec tego Kia Ceed- jakie opcje warto wybrać?

KIA Ceed - jakie wybrać opcje?

Kia Ceed powstała zarówno I generacji jak i II generacji. Jak łatwo można się domyślić, oba modele mają swoje wady i zalety. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że Kia Ceed nowej generacji jest o wiele bardziej interesującym modelem samochodu. Została ona wyposażona w o wiele więcej elementów wyposażenia, a także nowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Standardem jest oczywiście kamera cofania, komputer pokładowy, podgrzewane wszystkie szyby oraz fotele.

KIA Ceed - zalety i wady

Kia Ceed to samochód który może pochwalić się pozytywnym wynikiem wielu testów i prób. Według wszystkich dotychczasowych użytkowników samochód ten jest praktycznie pozbawiony wad. Jeśli jednak chodzi jedynie o użytkowników z naszego kraju to trzeba sobie jasno powiedzieć, że za największą wadę do tej pory uznawane jest to, że ciężko znaleźć do tego modelu części zamienne.

Testy nowej KIA Ceed

Testy nowej Kia Ceed jasno wskazują na to, że samochód jest warty zainteresowania. Samochód prowadzi się płynnie i równo po drodze. Dodatkowo wyposażony jest on w szereg czujników, które ułatwiają kontrolowanie trakcji oraz parkowanie. Testy nowej Kia Ceed wypadły jak najbardziej pozytywnie.