BMW X3 to jeden z nowocześniejszych modeli od tego producenta. Nie da się ukryć, że ten samochód od BMW szybko zdobył sobie całą rzeszę zwolenników. Jednocześnie warto zauważyć, że kupno tego pojazdu może nadwerężyć budżet nie jednego kierowcy. Wobec tego o wiele większą popularnością cieszy się wynajem BMW X3. Co więc warto o nim wiedzieć i czy warto w ogóle zainteresować się wynajmem tego pojazdu?

Jakie wyposażenie ma BMW X3?

Wyposażeniem BMW X3 może być maksymalnie spersonalizowane i dopasowane do potrzeb wynajmującego. Niemniej jednak można spodziewać się wyposażenia utrzymanego w wysokim standardzie. Oczywiście pakiet serwisowy oraz gwarancja na wszystkie komponenty są oczywiste. Wyposażenie BMW X3 to w pakiecie rozbudowany i zaawansowany panel komputerowy oraz szereg innych udogodnień, które można zaadoptować do swoich potrzeb.

Testy BMW X3 czy warto wynająć?

W testach BMW X3 wypadło niesamowicie korzystnie. Co za tym idzie, osoby chcące zdecydować się na wynajem tego pojazdu, nie powinny mieć co do tego większych wątpliwości. Przeprowadzone dotychczas testy zarówno praktyczne jak i techniczne jasno wskazują na to, że BMW X3 jest jednym z najdoskonalszych klasyków od niemieckiego producenta.

Jak jeździ BMW X3?

BMW X3 jeździ niezwykle płynnie i komfortowo. Samochód wyposażony jest w wiele kontrolerów trakcji i systemy wspomagające jazdę. Co za tym idzie, kierowca tak naprawdę może czuć się w tym samochodzie niezwykle bezpiecznie oraz swobodnie, co z pewnością przełoży się na wrażenia płynące z jazdy.