Panel klienta
LOGO

KOMFORT I PRZYJEMNOŚĆ PODRÓŻOWANIA

Wypożyczalnia samochodów Kraków 

 

W dzisiejszych czasach większość osób nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Odległości do pokonania na co dzień i szybkie tempo życia powodują, że jazda komunikacją miejską zajmowałaby zbyt wiele czasu, a przecież CZAS TO PIENIĄDZ!  

 

 Carent-24 to wypożyczalnia samochodów mająca swoją siedzibę przy ulicy Fabrycznej 6 oddalona od ścisłego centrum o zaledwie 5min drogi tramwajem czy samochodem. Obecna na krakowskim rynku od 5 lat. Cieszymy się coraz większą popularnością i zaufaniem wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają swoim znajomym czy rodzinie. Oferujemy swoje usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 Z myślą o Państwa potrzebach dostarczamy również samochody pod wskazany adres i określoną godzinę, nie tylko na terenie miasta Kraków, ale również okolicznych gmin. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje pojazdy różnych klas, od małych miejskich Volkswagen Up, przez Renault Megane, po luksusowe SUV-y oraz 8-9 osobowe busy. Flota aut jest na bieżąco rozwijana po to, aby zagwarantować państwu najnowsze i w 100% sprawne samochody.

 

Wynajem samochodu w Krakowie odbywa się za pośrednictwem drogi elektronicznej          

  • jak najmniej formalności                                                               
  • jak najmniej papierów

  • jak najszybszy czas realizacji                                  

                                                                                                                                                                                                                                                     

Interesuje Cię wynajem auta w Krakowie? Zadzwoń, błyskawiczne rezerwacje i konkurencyjne ceny to nasz atut.

 

Infrastruktura i Turystyka

 Kraków, Miasto Królów Polski, zarazem największe miasto w Małopolsce, które należy do jednego z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce. Kiedyś stolica Polski, dziś, stolica województwa małopolskiego i jego centralny ośrodek metropolitalny. Walory turystyczne Krakowa oraz okolicznych miast rocznie przyciągają setki tysięcy turystów. Rynek krakowski, Kościół Mariacki, Sukiennice, a przede wszystkim Wawel, to miejsca obowiązkowe do zobaczenia na krakowskiej mapie turystycznej. Kazimierz, dawniej dzielnica żydowska, dziś miejsce magiczne, tętniące życiem kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym. To w Krakowie znajduje się najstarsza polska uczelnia, jedna z najstarszych na świecie- Uniwersytet Jagielloński.

Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje samochody, którymi sprawnie można poruszać się między wszystkimi atrakcjami oraz udać się na wycieczkę do Obozu Koncentracyjnego Auschwitz w Oświęcimiu, do Zakopanego czy Kopalni Soli w Wieliczce.

 

Noclegi

 Bardzo dobrze rozbudowana baza noclegowa gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie lokum od tańszych hosteli po luksusowe apartamenty. Możliwości lokalizacji jest wiele: Rynek, Kazimierz czy też prężnie rozwijające się Podgórze. W każdej z tych lokalizacji możesz wynająć samochód oraz do każdej z nich możesz dostać się naszym samochodem. Przyleciałeś na lotnisko? A może Dworzec Kolejowy? Wypożyczalnia samochodów w Krakowie podstawi samochód w wybrane przez Ciebie miejsce oraz odbierze go tam gdzie sobie życzysz.

 

Interesuje Cię wynajem auta w Warszawie?

Służymy pomocą pod numerem (+48) 500 600 702

Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER TELEFONU LUB ADRES E-MAIL

Dziękujemy za przesłanie wiadomości