Panel klienta
LOGO

KOMFORT I PRZYJEMNOŚĆ PODRÓŻOWANIA

Wypożyczanie samochodów znajduje coraz szersze grono odbiorców. Ludzie coraz bardziej cenią sobie komfort, czas oraz bezpieczeństwo. Firma Carent-24 wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zastanawiasz się jak tanio wynająć samochód w Krakowie? To proste.

Pierwszym krokiem jest dokonanie rezerwacji, czy to za pośrednictwem strony internetowej, czy telefonicznie pod numerem +48 500 600 702. Gdy wybrany już został samochód oraz sprecyzowany termin jego użytkowania, istnieje możliwość dokonania przedpłaty, która daje dodatkowy upust 5% na wynajem samochodu. Zanim samochód trafi „w nasze ręce” musi zostać podpisana umowa, omawiająca ogólne warunki użytkowania, a także protokół, który opisuje stan pojazdu w momencie wydania, aby móc go porównać ze stanem po użytkowaniu klienta. Aby zawrzeć umowę niezbędne są następujące dokumenty: dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy oraz karta płatnicza (w przypadku samochodów klasy premium niezbędna jest karta kredytowa). Dopełnienie formalności nie zajmuje więcej niż kwadrans.

 

W przypadku ewentualnych problemów i usterek, jakie wynikły podczas użytkowania samochodu, klient może liczyć na pomoc naszych pracowników. Wypożyczalnia samochodów Carent 24 zapewnia wszystkim użytkownikom swoich samochodów całodobową pomoc przez cały tydzień. W czasie trwania usługi klient jest wspierany przez pracowników naszej wypożyczalni zarówno w kwestiach technicznych, jak i prawnych.

 

Wypożyczalnia samochodów Kraków Centrum

 

Carent-24 to wypożyczalnia samochodów mająca swoją siedzibę przy ulicy Fabrycznej 6 oddalona od ścisłego centrum o zaledwie 5min drogi tramwajem czy samochodem. Obecna na krakowskim rynku od 5 lat. Cieszymy się coraz większą popularnością i zaufaniem wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają ją swoim znajomym. Oferujemy swoje usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z myślą o Państwa potrzebach dostarczamy również samochody pod wskazany adres i określoną godzinę, nie tylko na terenie miasta Kraków, ale również okolicznych gmin. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje pojazdy różnych klas, od małych miejskich Volkswagen Up, przez Renault Megane, po luksusowe SUV-y oraz 8-9 osobowe busy. Flota aut jest na bieżąco rozwijana po to, aby zagwarantować państwu najnowsze i w 100% sprawne samochody. Wynajem samochodu w Krakowie odbywa się za pośrednictwem drogi elektronicznej, jak najmniej formalności, jak najmniej papierów i jak najszybszy czas realizacji.

Interesuje Cię wynajem auta w Krakowie? Zadzwoń, błyskawiczne rezerwacje i konkurencyjne ceny to nasz atut.

 

Wypożyczalnia samochodów Balice

 

Jeżeli planujesz rozpocząć swoją podróż tuż po przylocie idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty wynajem samochodów lotnisko Kraków. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice znajduje się w odległości około 25min od Centrum Krakowa. Pracownik wypożyczalni czeka na państwa na oddalonej o około 300m od lotniska stacji Orlen. Po wylądowaniu prosimy o kontakt telefoniczny po czym pracownik naszej wypożyczalni przyjeżdża po państwa przed terminal. Wynajem samochodu w Balicach to idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych, turystów oraz rodaków wracających w rodzinne strony dla których przewidziane mamy wynajmy krótko- i długoterminowe. Świetnie skomunikowane Lotnisko pozwala na sprawne rozpoczęcie podróży.

 

 

Infrastruktura i Turystyka

 

Kraków to największe miasto w Małopolsce, które należy do jednego z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce. Jego walory turystyczne oraz okolicznych miast rocznie przyciągają setki tysięcy turystów. Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje samochody, którymi sprawnie można poruszać się między wszystkimi atrakcjami oraz udać się na wycieczkę do Obozu Koncentracyjnego Auschwitz w Oświęcimiu, do Zakopanego czy Kopalni Soli w Wieliczce.

 

Noclegi

 

Bardzo dobrze rozbudowana baza noclegowa gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie lokum od tańszych hosteli po luksusowe apartamenty. Możliwości lokalizacji jest wiele: Rynek, Kazimierz, a może prężnie rozwijające się Podgórze. W każdej z tych lokalizacji możesz wynająć samochód oraz do każdej z nich możesz dostać się naszym samochodem. Przyleciałeś na lotnisko? A może Dworzec Kolejowy? Wypożyczalnia samochodów w Krakowie podstawi samochód w wybrane przez Ciebie miejsce oraz odbierze go tam gdzie sobie życzysz.

Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER TELEFONU LUB ADRES E-MAIL

Dziękujemy za przesłanie wiadomości