+48 500 100 200 rezerwacje@carent-24.pl

Wypożyczalnia Samochodów Kraków – Lotnisko Balice 

 

 

Mamy do Państwa dyspozycji komfortowe samochody osobowe w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody kompaktowe klasy średniej i wyższej, miejskie i ekonomiczne. Samochody CaRent24 są wyposażone w klimatyzację, radio, elektryczne uruchamianie szyb oraz posiadają pełny pakiet ubezpieczeń - OC, AC, NNW.

 

Po przylocie na lotnisko w Balicach, mogą się Państwo z nami skontaktować pod numerem:

+48 500 600 702. Na pracownika CaRent24 prosimy zaczekać we wskazanym przez Państwa miejscu. Przed wynajmem musi podpisujemy z klientem umowę oraz protokół zdawczo-odbiorczy, opisujący stan wypożyczanego samochodu (usterki, zużycie paliwa). ­­­

 

Podpisywanie umowy wynajmu auta

Aby podpisać umowę wypożyczenia samochodu, należy mieć przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy oraz kartę kredytową lub debetową, aby pracownik mógł sporządzić ich kopie. Przyjmujemy też płatności w obcych walutach, według kursu obowiązującego na dany dzień (obejmuje samochody klasy A i B). Auta o wyższym standardzie opłacane są tylko za pomocą karty kredytowej.


Lotnisko Balice położone jest ok. 17 km w kierunku zachodnim od centrum Krakowa. Jazda samochodem zajmuje ok. 25 minut i zależy od ruchu na drodze.

 

Sprawdzenie dostępności i rezerwacja samochodu

Aby skorzystać z wybranego samochodu, musicie Państwo go wcześniej zarezerwować telefonicznie lub mailowo: tel: 500 600 702; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Po wybraniu danego samochodu i terminu wypożyczenia, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem, aby mógł on potwierdzić rezerwację i przedstawić ofertę. Podczas rezerwacji nie obowiązuje zaliczka.

 

Zapewniamy pomoc techniczną i opiekę w czasie użytkowania samochodów z wypożyczalni CaRent24. Mogą się Państwo kontaktować z naszym biurem przez całą dobę.

 

 Zwrot samochodu

W momencie oddawania samochodu, w wyznaczonym dniu i miejscu, nasz pracownik sprawdzi stan samochodu i podpisze protokół zdawczo-odbiorczy.