+48 500 100 200 rezerwacje@carent-24.pl

Jak wynająć samochód w CaRent-24?

 

Jeżeli odwiedziłeś naszą stronę internetową, oznacza to, że interesuje Cię korzystny wynajem auta. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada oddziały w takich miastach jak: Rzeszów, Katowice, Kraków i Warszawa. Z naszych profesjonalnych usług możesz skorzystać więc w wielu miejscach w Polsce. Zapewniamy, że spełnimy Twoje oczekiwania, zarówno w przypadku długoterminowego wynajmu samochodu, jak i wynajmu auta na lotnisko, przykładowo Katowice-Pyrzowice.

 

Prosta rezerwacja samochodu

 

 Bez względu na to, która z naszych lokalizacji: Kraków, Rzeszów, Katowice czy Warszawa najbardziej Ci odpowiada, proces rezerwacji samochodu zawsze wygląda tak samo i jest niezwykle prosty. Wystarczy, że najpierw sprawdzisz dostępność auta w wybranym terminie, korzystając z jednego spośród 2 sposobów: telefonicznie lub przesyłając e-mail. Następnie przekaż te informacje pracownikowi naszej wypożyczalni samochodów, wskazując na preferowany termin. Po potwierdzeniu dostępności, zaproponujemy Ci ofertę cenową. Wynajem auta wiąże się podpisaniem umowy (zawiera ona ogólne warunki najmu) oraz protokołu zdawczo-odbiorczego, precyzującego stan samochodu (uszkodzenia, stan paliwa itp.). Taka procedura ma miejsce w przypadku każdego z naszych oddziałów: Krakowa, Rzeszowa, Katowic oraz Warszawy. Przy pierwszym wynajmie pracownik naszej wypożyczalni CaRent24 sporządzi kopię Twoich dokumentów. Wszystkie formalności zajmą około 15 minut. Rezerwacja samochodu nie wymaga wpłacenia zaliczki. Możesz odebrać auto z każdego z naszych oddziałów.

 

Użytkowanie samochodu

 

Nie ma znaczenia, czy chodzi o wynajem auta na lotnisko Katowice-Pyrzowice, Rzeszów-Jesionka lub wypożyczenie go w celach służbowych w Warszawie – pracownicy naszej wypożyczalni samochodów są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Zapewniamy pomoc techniczną i prawną podczas trwania usługi wypożyczenia samochodu.

 

Zwrot samochodu

 

Jeżeli wynajem samochodu dobiegł końca, w umówionym dniu i miejscu w Krakowie, Rzeszowie, Katowicach lub Warszawie, pracownik wypożyczalni samochodów CaRent24 odbierze samochód. Następnie wspólnie zostanie sprawdzony jego stan oraz podpisany protokół zdawczo-odbiorczy.